Boks: srebrny medal Mikołaja Tobery ze Sportów Walki Piła w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W Koninie odbyły się XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Dobrze spisał się w nich Mikołaj Tobera ze Sportów Walki Piła. Nasz zawodnik rywalizował w kategorii wagowej 69 kg, zdobywając srebrny medal.

Pierwszy pojedynek pilanin wygrał walkowerem z Tomaszem Karysem (Rushh Kielce), a w kolejnym pokonał Antona Dragacza (Bombardier Wrocław) przez DQ II. Później uporał się 5:0 z Patrykiem Głuchem (Olimp Lublin), awansując do półfinału. Tam wygrał z Filipem Wąchałą (Sako Gdańsk) 4:1. W finale Mikołaj Tobera uległ Kamilowi Holce (Orkan Gorzów Wlkp.).