Cenne zwycięstwo Basketu Powiat Pilski nad MKS Września. Zobaczcie zdjęcia

W meczu II etapu III ligi koszykówki mężczyzn Basket Powiat Pilski pewnie pokonał w hali przy ul. Bydgoskiej MKS Września 100:74 (36:21, 25:12, 21:22, 18:19).

Tylko w początkowych minutach pierwszej kwarty spotkanie miało wyrównany charakter. Później zarysowała się wysoka przewaga naszej drużyny. Wypracowana zaliczka punktowa utrzymała się w drugiej połowie meczu, w której pilanie kontrolowali grę. Punkty dla Basketu Powiat Pilski zdobyli: Bartłomiej Lipiński 19, Tomasz Pochylski 18, Dominik Czajkowski 16, Grzegorz Jankowski 11, Bartosz Rajewicz 10, Paweł Smoczyk 10, Dominik Maroszek 9, Tomasz Weiss 5 i Jakub Kozieł 2. Nasz zespół jest liderem rozgrywek.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani