Cenne zwycięstwo Noteci Czarnków w Świnoujściu. Remisy Lubuszanina Trzcianka i Polonii Jastrowie

Noteć Czarnków pokonała w Świnoujściu miejscową Flotę
Noteć Czarnków pokonała w Świnoujściu miejscową Flotę mbojnowski.pl
Świetnie spisała się w III lidze Noteć Czarnków, która w Świnoujściu pokonała Flotę. Pozostałe nasze drużyny bez zwycięstw.

Cenne zwycięstwo w Świnoujściu odniosła Noteć Czarnków. Miejscowa Flota uległa naszej drużynie 1:3 (0:3). Po pierwszych 25 minutach czarnkowianie prowadzili 3:0, a na listę strzelców wpisali się: Szymon Piekarski (2’ i 21’) oraz Wiktor Kacprzak (25’ k). Gospodarze robili wszystko, aby „wyrwać” choć jeden punkt. W 79’ Szymon Sarbinowski zdobył gola dla Floty, ale było to wszystko, na co stać było miejscowych. Po tej wygranej Noteć Czarnków awansowała na piątą pozycję (16 pkt.). Prowadzi Świt Skolwin (23), przed Vinetą Wolin (22).

W IV lidze nieco przemeblowana Pogoń Łobżenica uległa u siebie Centrze Ostrów Wielkopolski 2:5 (1:3). W pierwszej połowie bramkę dla łobżeniczan strzelił Serweryn Kuczkowski, w drugiej kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Rafał Kubacki. Później jednak dwukrotnie do siatki trafiali goście. Pogoń Łobżenica zajmuje 15 miejsce (7 pkt.). Liderem jest Huragan Pobiedziska (25), który wyprzedza Nielbę Wągrowiec (22).

Bez zwycięstwa zakończyły swoje mecze nasze zespoły w Red Box V lidze. Korona Stróżewo pokonała 5:1 KP Piła, Polonia Jastrowie zremisowała z Wartą Międzychód, a takim samym wynikiem zakończyła się potyczka Sokoła Pniewy z Lubuszaninem Trzcianka. Ten ostatni zajmuje piąte miejsce (12 pkt.), trzynasty jest KP Piła (8), a piętnasta Polonia Jastrowie (2). Prowadzi Kłos Budzyń (16).