Czwarte miejsce pilskich żużlowców w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Zobaczcie zdjęcia

W zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Pile triumfowała Stal Gorzów, a pilski zespół zajął czwarte miejsce
W Pile odbyły się zawody III rundy Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów na żużlu. Pilski zespół zajął w nich czwarte miejsce.

W dwóch pierwszych rundach żużlowcy Enea Polonii Piła nie startowali, bo nie zdołali skompletować składu. Tym razem nasz zespół wystartował w czteroosobowym składzie. Najlepiej spisywał się pozyskany z Bydgoszczy Bartosz Głogowski, który jednak tracił punkty z powodu upadków.

W zawodach bezapelacyjnie najlepsi byli gorzowianie, którzy w całych zawodach stracili jedynie trzy punkty. Drugi był PSŻ Poznań, a trzeci Falubaz Zielona Góra. Drużyna Enea Polonii Piła była zgodnie z przewidywaniami tłem dla rywali, gromadząc jedynie 4 punkty. Po dwa „oczka” wywalczyli Bartosz Głogowski i Oliwier Kaźmierski. Z powodu kłopotów sprzętowych po swoim pierwszym starcie wycofał się Borys Słomczewski.

Klasyfikacja: I. STAL GORZÓW - 57 pkt., II. PSŻ POZNAŃ - 32 pkt., III. FALUBAZ ZIELONA GÓRA - 25 pkt., IV. ENEA POLONIA PIŁA - 4 pkt.: Bartosz Głogowski 2 (2,u,w,u,0), Oliwier Kaźmierski 2 (0,1,0,1,0), Konrad Pawłowski 0 (w,0,0,u,0), Borys Słomczewski 0 (w,ns,ns,ns,ns).