Czwartoligowe wygrane Noteci Czarnków i Iskry Szydłowo. W V lidze porażka łobżeniczan

W meczu z Polonią Leszno zespół z Czarnkowa zdobył obydwie bramki w pierwszej połowie. Noteć zwyciężyła 2:1 i nadal jest liderem czwartoligowych rozgrywek fot. mbojnowski.pl
Zwycięstwa w IV lidze odniosły drużyny Noteci Czarnków i Iskry Szydłowo. Pozycję lidera V ligi straciła Pogoń Łobżenica.

Kolejne zwycięstwo odniosła Noteć Czarnków, która podejmowała Polonię Leszno. Długo utrzymywał się remis, ale w 36’ szybka akcja gospodarzy zakończyła się trafieniem do bramki niezawodnego Wiktora Kacprzaka. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny, który na gola ponownie zamienił Wiktor Kacprzak. W drugiej połowie goście zdobyli bramkę i Noteć wygrała 2:1 (2:0).

Cenne trzy punkty wywalczyła Iskra Szydłowo. Nasz zespół podejmował Centrę Ostrów Wlkp., walczącą o awans do III ligi. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando gości, ale zakończyła się bez bramek. W drugiej odsłonie meczu dobrze grająca Iskra ruszyła do ataku. W efekcie po golu zdobytym w 70’ przez Appiaha szydłowianie zwyciężyli 1:0 (0:0).

W V lidze porażkę zanotowała prowadząca dotychczas w rozgrywkach Pogoń Łobżenica. Uległa ona niespodziewanie na swoim boisku Leśnikowi Margonin 2:3. Przegrana kosztowała łobżeniczan utratę pozycji lidera. Lubuszanin Trzcianka wygrał w Murowanej Goślinie z Concordią 3:2, a Orkan Śmiłowo zainkasował trzy punkty po walkowerze w Murowanej Goślinie z Concordią (na boisku 1:3). W rozgrywkach prowadzi Polonia Chodzież (63 pkt), przed Pogonią Łobżenica (61) i Zamkiem Gołańcz (52). Lubuszanin Trzcianka jest szósty (41), a Orkan Śmiłowo zajmuje 13 miejsce (23).