Dobra postawa młodzieżowych drużyn UKS SMS Jokera Piła i SPS BoxPro Volley Piła

Młodziczki SPS BoXPro Volley Piła po drugim miejscu w turnieju barażowym awansowały do półfinału wojewódzkiego w Kaliszu SPS BoXPro Volley Piła
Młodzicy UKS SMS Jokera Piła uzyskali awans do finału wojewódzkiego, a walczą o niego młodziczki SPS BoxPro Volley Piła.

Młodzicy UKS SMS Joker Piła okazali się najlepsi w lidze wojewódzkiej, uzyskując awans do finału wojewódzkiego. W ostatnich meczach pokonali oni IUKS Jedynka Poznań 2:0 i 2:1. Nasz zespół rozegrał w sumie 20 spotkań, odnosząc aż 19 zwycięstw i notując tylko jedną porażkę ( w setach 39:4). W finale wojewódzkim wystąpią także juniorzy i kadeci UKS SMS Joker Piła, a w grze pozostają jeszcze dwa zespoły w kategorii kadetów.

Młodziczki SPS BoxPro Volley Piła były drugie w turnieju barażowym o awans do półfinału wojewódzkiego. Wygrały one z ZSMS Poznań i GLKS Janków Przygodzki i przegrały z gospodyniami turnieju Kaniasiatką Gostyń. W półfinałach rywalami naszych siatkarek będzie Piątka Turek i UKS 17 Kalisz, a do finału awansują dwa najlepsze zespoły. Pierwszy z trzech turniejów już w najbliższy weekend w Kaliszu.

Po dłuższej przerwie wznowione zostaną rozgrywki w 2. Lidze Kobiet. KS Piła podejmie w najbliższą sobotę o godz. 18.00 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź.