Futsal. Aż 20 drużyn wzięło udział w XIV Turnieju Walentynkowym w Pile. Zobaczcie zdjęcia

Organizatorem imprezy było Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

W pierwszej fazie drużyny rywalizowały w czterech pięciozespołowych grupach systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze ekipy z każdej z grup awansowały do ćwierćfinałów. Tam grano już systemem pucharowym.

W półfinałach Gokart Extreme pokonał BestDrive Mrotek 1:1 (k. 3:2), a Lewiatan Jastrowie wygrał z ekipą Kozieł-Trans 0:0 (3:2). Zwycięzcą Turnieju Walentynkowego został Lewiatan Jastrowie, który w finale pokonał 4:2 Gokart Extreme. Wywalczył on Puchar Prezydenta m. Piły. Trzecie miejsce zajął Kozieł-Trans, po zwycięstwie 4:0 nad BestDrive Mrotek.