Futsal. Cenny remis pilskiej drużyny w pierwszoligowym meczu w Obornikach

Tegoroczne mecze BestDrive Futsal Piła z drużyną z Obornik był zacięte i zakończyły się rezultatem remisowym fot. Wiesław Szmagaj
W 23. kolejce I ligi futsalu drużyna BestDrive Futsal Piła gościła w Obornikach. Pilanie zremisowali z miejscowym Futsalem 3:3, zdobywając gole w końcówce meczu.

W pierwszym spotkaniu w Pile to nasz zespół przez większą część meczu wyraźnie prowadził, a oborniczanie w końcówce doprowadzili do remisu 4:4. Tym razem było odwrotnie.
W pierwszej połowie obie drużyny grały z dużym respektem wobec siebie. W tej części spotkania padła tylko jedna bramka, a zdobyli ją w 8' minucie gospodarze.
Po zmianie stron goli było więcej. W 25' meczu pilanie doprowadzili do wyrównania, po bramce zdobytej przez Piotra Przygockiego. Chwilę później, w 25' oborniczanie ponownie objęli prowadzenie, a siedem minut potem podwyższyli wynik na 3:1. Na szczęścia końcówka meczu należała do naszej drużyny. Zdobyła ona w 39' dwie bramki, najpierw po golu samobójczym, a następnie po celnym trafieniu Radosława Góździa.

WYNIKI I TABELA
Wyniki 23. kolejki: Futsal Oborniki - BestDrive Futsal Piła 3:3, Futsal Szczecin - We-Met Kamienica Królewska 1:4, Legia Warszawa - TAF Toruń 4:1, KS Gniezno - UMKS Zgierz 4:3, LZS Bojano - Orlik Mosina 1:4, Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 3:2.