Futsal - I liga. Legia Futsal Warszawa tylko nieznacznie lepsza od pilskiego zespołu

W 7. kolejce I ligi futsalu BestDrive Futsal Piła gościł w stolicy. Legia Futsal Warszawa pokonała naszą drużynę 5:3 (3:0)

Po dziesięciu minutach gospodarze prowadzili 3:0. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po przerwie Legia Futsal strzeliła czwartą bramkę. Pilanie nie załamali się takim obrotem sprawy i przystąpili do odrabiania strat. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Piotr Przygodzki, zmniejszając prowadzenie miejscowych do 4:3. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania warszawiacy zdobyli kolejnego gola i spotkania zakończyło się ich zwycięstwem 5:3.

Gazeta Lubuska. Winiarze liczą straty po przymrozkach.