Futsal - I liga. Pilski zespół pokonał We-Met Futsal Club Kamienica Królewska. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu

Kolejne punkty zainkasował BestDrive Futsal Piła. W meczu I ligi futsalu pilski zespół wygrał w hali MOSiR-u z drużyną We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3:1 (1:0). Pilanie plasują się obecnie na siódmej pozycji, mając do rozegrania dwa zaległe spotkania

Ten mecz nie miał zdecydowanego faworyta. Obydwa zespoły dotychczas prezentowały podobny poziom, plasując się w środku pierwszoligowej tabeli. W Pile liczono jednak na trzy punkty...
Przez pierwsze dziesięć minut żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki rywali. Do przerwy to jednak pilanie prowadzili 1:0 po bramce zdobytej w 11. minucie przez Piotra Przygockiego. Jednobramkowe prowadzenie naszego zespołu utrzymało się do 34. minuty, kiedy to goście wyrównali rezultat spotkania.

Pilanie odpowiedzieli chwilę później golem strzelonym z przedłużonego rzutu karnego, którego wykonawcą był Cezary Knapiński.Rezultat spotkania ustalił w 37. minucie Kacper Kosmowski, z daleka kierując piłkę do pustej bramki przyjezdnych, kiedy to postawili wszystko na jedną kartę i wycofali bramkarza. BestDrive Futsal Piła pokonał ostatecznie drużynę z Kamienicy Królewskiej, inkasując cenne trzy punkty ligowe.

WYNIKI I TABELA
Wyniki 13. kolejki: BestDrive Futsal Piła - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3:1, KS Gniezno - Victoria Sulejówek 4:4, Futbalo Biasłystok - UMKS Zgierz 6:7, Futsal Oborniki - TAF Toruń 1:2, Legia Futsal Warszawa - Widzew Łódź 4:3, LZS Bojano - AZS UG Gdańsk 7:4, Futsal Szczecin - UKS Orlik Mosina 3:4.
1. Legia Futsal Warszawa 13 30 58:38
2. AZS UG Gdańsk 13 28 75:50
3. UMKS Zgierz 13 26 62:44
4. UKS Orlik Mosina 13 26 53:49
5. TAF Toruń 13 24 60:49
6. We-Met Kamienica Król. 13 22 50:42
7. Best Drive Futsal Piła 11 17 50:47
8. Widzew Łódź 13 17 32:41