Futsal. Lider I ligi pokonał u siebie pilski zespół

Tym razem Futsal Powiat Pilski bez punktów. Prowadzący w I lidze Widzew Futsal Łódź okazał się lepszy od ambitnie grających pilan fot. Wiesław Szmagaj
Futsal Powiat Pilski tym razem gościł w Łodzi, gdzie zmierzył się z prowadzącą w I lidze drużyną Widzew Futsal. Gospodarze zwyciężyli 5:2, ale nasz zespół stawił liderowi duży opór.

Widzew Futsal Łódź w tym sezonie dominuje w I lidze, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Był on więc faworytem potyczki z pilskim zespołem, tym bardziej, że zagrał na swoim parkiecie.

Po bezbramkowym początku meczu, łodzianie zdobyli w 8. minucie dwa gole i prowadzili 2:0. Sześć minut później obydwa zespoły strzelili po bramce, a do siatki łodzian trafił Radosław Góźdź. W 16. minucie gospodarze podwyższyli wynik na 4:1 i przy takim rezultacie drużyny zeszły na przerwę do szatni.

Po zmianie stron, w 30. minucie, pilanie po golu Góździa zmniejszyli prowadzenie gospodarzy. Ci odpowiedzieli kolejnym golem (33’) i spotkanie zakończyło się wygraną lidera I ligi 5:2 (4:1).

Po tym meczu Futsal Powiat Pilski zajmuje piąte miejsce, mając na koncie 9 punktów. Prowadzi Widzew Futsal Łódź (18 pkt.), przed We-Metem Kamienica Królewska.