Futsal. To było świetne widowisko. Pilski zespół prowadził z Widzewem Łódź 5:0 i... Obejrzyjcie zdjęcia

Czy można prowadzić 5:0 i nie wygrać meczu? W futsalu wszystko jest możliwe. Przekonali się o tym w minioną niedzielę nasi zawodnicy. W pierwszoligowym meczu BestDrive Futsal Piła z Widzewem Łódź nasz zespół prowadził po dwunastu minutach różnicą pięciu bramek, ale ostatecznie tylko zremisował 6:6

Przed rozpoczęciem tego spotkania Widzew Łódź wyprzedzał o trzy punkty nasz zespół. Pilanie zamierzali jednak wygrać to spotkanie i zniwelować dzielącą obydwa zespoły różnicę. Niewiele brakowało, aby ten plan powiódł się...
Spotkanie rozpoczęło się doskonale dla naszego zespołu. Po sześciu minutach pilanie prowadzili 2:0, po golach Piotra Przygodzkiego (3') i Radosława Góździa (6'). Potem trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Wojciech Węgrzyn (7', 11, i 12') i BestDrive Futsal Piła wygrywał z Widzewem Łódź 5:0! Przed przerwą rywale zdobyli dwie bramki i po pierwszej połowie było 5:2.

Po zmianie stron goście dorzucili jeszcze dwa gole i na tablicy wyników widniał rezultat 5:4. W 35' Miłosz Wylegała trafił do bramki rywala, dając pilanom nadzieję na odniesienie zwycięstwa. Tak się jednak nie stało. Goście minutę później strzelili dwie bramki i mecz zakończył się remisem 6:6 (5:2).

WYNIKI I TABELA
Wyniki 18. kolejki: BestDrive Futsal Piła - Widzew Łódź 6:6, Futsal Oborniki - Legia Futsal Warszawa 1:1, Futbalo Białystok - LZS Bojano 3:4, UMKS Zgierz - UKS Orlik Mosina 2:4, We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - MLKS Victoria Sulejówek 6:2, AZS UG Gdańsk Toruńska Akademia Futsalu 3:3.