Futsal. W meczu I ligi BestDrive Futsal Piła zremisował z wiceliderem rozgrywek. Zobaczcie zdjęcia

To był ostatni mecz pilskiego zespołu w tym sezonie w Pile. BestDrive Futsal Piła po dobrzej grze zremisował 3:3 (2:2) z AZS-em UG Gdańsk, walczącym o awans do Ekstraklasy. Nasza drużyna po raz kolejny urwała punkty ekipom ze ścisłej czołówki rozgrywek, udowadniając, że stać ją na wiele...

Zdecydowanym faworytem tej potyczki byli goście z Gdańska. Zajmują oni w pierwszoligowych rozgrywkach drugie miejsce, będąc blisko awansu do Ekstraklasy. Pilski zespół, który wcześniej zapewnił sobie utrzymanie w I lidze, walczy obecnie o ósme miejsce.
Przez pierwsze dziesięć minut meczu był wynik bezbramkowy. Pierwsi bramkę zdobyli pilanie, a jej strzelcem był w 11' Wojciech Węgrzyn. Chwilę później gdańszczanie wyrównali. W 14' po celnym strzale Piotra Przygockiego BestDrive Futsal Piła prowadził 2:1. Pod koniec pierwszej połowy zespół gdański ponownie wyrównał i na przerwę obie drużyny schodziły z równą ilością zdobytych goli.
W drugiej połowie piłka długo nie mogła znaleźć drogi do bramki. W 38' goście wyszli na prowadzenie 3:2. Minutę później Kacper Kosmowski pokonał golkipera gości i spotkanie zakończyło się remisem, który zapewne jest sukcesem naszej drużyny.

WYNIKI i TABELA
Wyniki 25. kolejki: BestDrive Futsal Piła - AZS UG Gdańsk 3:3, KS Gniezno - UKS Orlik Mosina 2:7, Futbalo Białystok - We-Met Kamienica Królewska 3:3, Legia Warszawa - Victoria Sulejówek 7:2, Widzew Łódź - LZS Bojano 6:1, Futsal Szczecin - TAF Toruń 2:6, Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 5:5.