Futsal. W meczu I ligi pilski zespół pewnie wygrał na wyjeździe z Dynamikiem Toruń

Rozegrana została 2. kolejka I ligi futsalu. BestDrive Futsal Piła gościł w Toruniu, gdzie pokonał 6:2 (3:2) miejscowego Dynamika.

Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 9. minucie. Niedługo potem było 2:1 dla pilan, po golach Wojciecha Węgrzyna (11’) i Jakuba Skwarka (12’). Torunianie doprowadzili do remisu (16’), ale bramka zdobyta przez Wojciecha Węgrzyna (19’) spowodowała, że to pilski team schodził na przerwę z prowadzeniem.

Po pierwszej, wyrównanej połowie spotkania, w drugiej jego części pilanie brylowali na parkiecie. Zdobyli oni jeszcze trzy gole, których autorami byli: Jakub Skwarek (27’), Radosław Góźdź (34’) i Wojciech Węgrzyn (34’). Dynamik nie odpowiedział żadnym celnym trafieniem.