Futsal. W pierwszoligowym meczu pilski zespół uległ w Mosinie miejscowemu Orlikowi

Nasz zespół tym razem musiał uznać wyższość drużyny UKS Orlik Mosina, przegrywając wyjazdowy mecz 4:7 Wiesław Szmagaj
Nie udał się drużynie BestDrive Futsal Piła wyjazdowy mecz w Mosinie. Miejscowy UKS Orlik pokonał pilan 7:4 (4:1)

Nasz zespół wielokrotnie toczył ligowe boje z Orlikiem Mosina. Rozstrzygnięcia były różne. Tym razem lepsi okazali się gospodarze.
To właśnie oni zdobyli dwa pierwsze gole (w 4' i 10') i prowadzili 2:0. Chwilę później kontaktowego gola dla BeStDrive Futsal Piła strzelił Piotr Papierowski (12'). Niestety, tuż przed przerwą miejscowi popisali się dwoma celnymi trafieniami i prowadzili już 4:1.
Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli wynik na 5:1. Nadzieję pilanom dał Miłosz Wylegała, który krótko potem pokonał bramkarza Orlika Mosina. Miejscowi odpowiedzieli dwoma bramkami i prowadzili już 7:2. W końcowych minutach dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Cezary Knapiński, ustalając wynik meczu na 7:4.
Po trzech kolejkach BestDrive Futsal Piła zajmuje 12 miejsce w rozgrywkach I ligi. Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra w Pile. W sobotę, 10 października, o godz. 19.00 podejmie on w hali MOSiR-u przy ul. Żeromskiego zajmującą ósmą lokatę Victorię Sulejówek.