Futsal. Wyjazdowa porażka drużyny BestDrive Futsal Piła

BestDrive Futsal Piła w tym sezonie odniósł dwa zwycięstwa i zanotował tyle samo porażek. Pilanie są w czołówce rozgrywek fot. Wiesław Szmagaj
W 4. kolejce I ligi futsalu LZS Dragon Bojano pokonał BestDrive Futsal Piła 9:5 (3:4). Gospodarze zdobyli aż trzy gole po samobójczych trafieniach naszych zawodników.

Po pierwszych dziesięciu minutach pilski zespół prowadził 2:0, po bramkach zdobytych przez Piotra Przygockiego (7’ i 9’). Gospodarze odpowiedzieli jednak trzema golami, w tym dwoma samobójczymi (13’, 15’ i 18’). BestDrive Futsal Piła nie poddał się. Tuż przed przerwą Wojciech Węgrzyn (19’) i Jakub Skwarek (19’) wyprowadzili naszą drużynę na prowadzenie 4:3.

W drugiej części spotkania LZS Dragon Bojano rzucił się do odrabiania strat. Gole zdobyte przez gospodarzy w 23’ i 28’ dały im prowadzenie 5:4. Miejscowi niezbyt długo cieszyli się tym wynikiem, bo w 30’ Piotr Przygocki wyrównał wynik spotkania. Niestety, końcówka meczu należała do Dragona, który zdobył cztery bramki (32’, 33’, 36’ i 39’), ostatecznie zwyciężając 9:5.

W rozgrywkach prowadzi Widzew Łódź Futsal (12 punktów). Nasz zespół zajmuje czwarte miejsce (6 punktów).