Kategorie
Polecane

GOODMORNING Sp. z o.o., Złotów, Al. Mickiewicza 5A

Piła, .
  • Przejmij firmę
  • Zgłoś błąd

GOODMORNING B.V. to firma, która rozpoczęła działalność w czerwcu 2001 roku, jako Exotic Green. Nazwa nie była dziełem przypadku. W pierwszym etapie zajmowaliśmy się bowiem delegowaniem pracowników tymczasowych do firm z branży ogrodniczej. Z czasem jednak, rozwinęliśmy skrzydła, wkraczając z impetem do kolejnych sektorów: logistycznych, związanych z żywnością, przemysłem oraz technicznych.
Ponieważ rekrutację rozszerzyliśmy o pracowników ze wschodniej i środkowej Europy oraz o pracowników holenderskich, przyszła pora na zmianę nazwy na znacznie lepiej odzwierciedlającą nasze działania – tak powstało GOODMORNING!
Znani i doceniani
W Holandii każdego dnia w GOODMORNING u naszych zleceniodawców pracuje około 2000 pracowników. Różne branże, małe i duże firmy – wszystkie je łączy jedno – zatrudnianie rzetelnej, zmotywowanej kadry, która swoimi działaniami wspiera rozwój tych firm.
Pracownicy są kierowani i nadzorowani przez 50 osobowy zespół GOODMORNING. Nasze główne biuro w Holandii mieści się w Etten-Leur. Ponadto, pracujemy w regionalnych biurach w Welberg i Zwijndrecht.
Tylko najlepsi
Gwarantujemy współpracę na uczciwych warunkach, popartych wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku pracy. Wiemy doskonale, jak dokonywać selekcji na etapie rekrutacji i jak dobierać pracowników, łącząc harmonijnie potrzeby poszukujących kadry firm oraz ludzi – specjalistów, poszukujących zatrudnienia.
Jesteśmy elastyczni, nie ustajemy w wysiłkach poszerzania kompetencji, rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

Złotów
Aleja Mickiewicza 5a
77-400 Złotów
Tel: +48 67 263 51 60 Wew. 25 Rekrutacja /Oferty pracy
Tel: +48 67 263 51 60 Wew. 26 Administracja /Starzy pracownicy
Tel: +48 67 263 50 78

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

zdjęcia