I Liga Futsalu. Pilski zespół zaaplikował rywalom aż dziesięć bramek! Zobaczcie zdjęcia z meczu pilan z Orlikiem Mosina

To był popis strzelecki KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski. W meczu I Ligi nasza drużyna rozgromiła u siebie Orlika Mosina 10:3 (6:0).

Snajperski festiwal pilskiej drużyny otworzył w 3’ Jakub Skwarek. Zawodnik ten w pierwszej połowie meczu dwukrotnie trafiał do bramki rywali (8’ i 12’). Do przerwy na listę strzelców wpisali się ponadto: Łukasz Tomaszewski (12’ i 20’) oraz Piotr Przygocki (9’). Pilanie prowadzili 6:0 i nie zamierzali kończyć strzeleckiej kanonady. Po zmianie stron goście często wycofywali bramkarza, grając w polu z jednym graczem więcej. Nasz zespół dołożył do swojego dorobku jeszcze cztery gole, które zdobyli: Radosław Góźdź (24’), Zbigniew Barańczyk (25’), Jakub Skwarek (33’) i Piotr Przygocki (33’). Goście odpowiedzieli czterema bramkami (21’, 29’ i 40’). Pilska drużyna zajmuje obecnie ósmą lokatę.