II liga futsalu: BestDrive Futsal Piła prowadził już 4:0 z Red Dragons II Pniewy i mecz... zremisował. Zobaczcie zdjęcia

KS BestDrive Futsal Piła – Red Dragons II Pniewy 4:4 (2:0)

Pierwsza połowa spotkania przebiegała po myśli pilan. W 6. minucie gola dla BestDrive Futsal Piła strzelił Kacper Kosmowski, a 5 minut później było 2:0 po celnym trafieniu Radosława Góździa. Przy takim rezultacie drużyny zeszły na przerwę.

Na początku drugiej połowy wynik długo nie ulegał zmianie. Wreszcie w 30. minucie na 3:0 strzelił Wojciech Węgrzyn, a chwilę później wynik podwyższył Kacper Kosmowski. Wydawało się, że pilanie dowiozą zwycięstwo do końca, nawet po golu gości na 4:1 w 34. minucie. To co zdarzyło się nieco później zdumiało pilską publiczność. Red Dragons II Pniewy w 36. minucie zdobył aż trzy bramki! Pilski zespół nie zdołał już przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i spotkanie niespodziewanie zakończyło się remisem...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0