II liga futsalu: W meczu o awans do I ligi BestDrive Futsal Piła uległ nieznacznie drużynie TAF Toruń. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

KS BestDrive Futsal Piła
KS BestDrive Futsal Piła – TAF Toruń 3:4 (2:3)

Po dziesięciu minutach gry goście prowadzili już 3:0. W 13. minucie pierwszego gola dla pilan zdobył Wojciech Węgrzyn. Na kolejną bramkę pilski zespół czekał cztery minuty. Na listę strzelców wpisał się Michał Lament. Do przerwy pilanie przegrywali z TAF Toruń 2:3.

Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli torunianie. Zdobyli oni w 22. minucie bramkę, podwyższając prowadzenie na 4:2. Pilanie odpowiedzieli golem Wojciecha Węgrzyna w 38. minucie. Było to jednak wszystko na co było ich stać. Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem gości.
Losy awansu do I ligi rozstrzygną się w meczu rewanżowym w Toruniu. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę.