Jarosław Kubiak i Michał Kubiak wygrali tenisowy Turniej Deblowy Fundacji Enea. Zobaczcie zdjęcia

Znani z siatkarskich aren Jarosław Kubiak i Michał Kubiak triumfowali w Pile w tenisowym Turnieju Deblowym Fundacji Enea 2023.

Zawody odbyły się na kortach przy Aquaparku w Pile, a wzięło w nich udział dziewięć ekip. W pierwszej fazie rywalizowano w trzech grupach systemem każdy z każdym. Para mająca najgorszy bilans punktowy odpadła z dalszych gier, a pozostali awansowali do ćwierćfinałów. Te z kolei wyłoniły półfinalistów.

W półfinałach Jarosław Cierach i Marek Starczewski ulegli parze Andrzej Auer – Tomasz Wegner 0-2 (3-6, 2-6), a Jarosław Kubiak i Michał Kubiak pokonali 2-1 (4-6, 6-3, 11-9) duet Jarosław Drąg – Grzegorz Piechowiak.

W finałowym spotkaniu nie brakowało emocji, a kwestia triumfu w turnieju rozstrzygnęła się w trzech setach. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął w nim rodzinny duet Jarosław Kubiak i Michał Kubiak, który wygrał z Andrzejem Auerem i Tomaszem Wegnerem 2-1 (4-6, 6-2, 10-6).

Po turnieju najlepsze pary deblowe uhonorowano pucharami i nagrodami. Tradycyjnie na kortach przy pilskim Aquaparku panowała świetna atmosfera, a zawodnicy korzystali z zimnych napojów i smacznych potraw.

Jarosław Kubiak i Michał Kubiak wygrali tenisowy Turniej Deb...