Judo: Adam Stodolski najlepszy w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zobacz zdjęcia

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo. W zawodach tych złoty medal i tytuł mistrza naszego kraju w kategorii juniorów młodszych w wadze 73 kg wywalczył Adam Stodolski z UKS Leśnik Kaczory. Pozostali nasi zawodnicy, podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków, nie zdołali wywalczyć miejsca na podium. Na siódmym miejscu uplasowali się: w kategorii wagowej 60 kg Wojciech Drygała oraz w wadze +70 kg Oliwia Cebieniak (oboje UKS 3 Piła). W walkach repasażowych odpadło dwoje innych zawodników UKS 3 Piła: Natalia Janocha (70 kg) i Jakub Serwatka (90 kg). Nasi judocy przyczynili się do wysokich miejsc województwa wielkopolskiego: piątego wśród dziewcząt i szóstego w rywalizacji chłopców.