Judo: brązowy medal Oliwii Cebieniak w XIX Warsaw Judo Open

W Warszawie odbył się XIX Warsaw Judo Open. Pilanie wrócili z tej imprezy z jednym medalem.

W zawodach tych wystartowało blisko 1900 zawodników z ponad 30 krajów. Nie zabrakło naszych judoków. Najlepiej spisała się Oliwia Cebieniak, która w wadze +70 kg zdobyła brązowy medal. Na piątym miejscu uplasowali się: Jakub Serwatka (waga 90 kg) i Miłosz Kłos (waga + 81 kg). Dziewiąty był w wadze 73 kg Adam Stodolski, dla którego był to pierwszy start w kategorii juniorów. Wystartowało w niej 84 zawodników. Także dziewiąte miejsca zajęli juniorzy: Beniamin Podemski (waga 55 kg) oraz Oskar Pazdaj (waga 66 kg).
Wojciech Drygała w wadze 60 kg odpadł w repasażach, a Natalia Janocha (waga 70 kg), Oskar Nawrocki (waga 81 kg) i Maciej Tymiec (waga 73 kg) w walkach eliminacyjnych.