Judo: złoty medal Pauli Kułagi w Mistrzostwach Polski Seniorek w Opolu

W Opolu odbywają się 61. Mistrzostwa Polski Seniorów w Judo. W zawodach tych startują podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków. Złoto wywalczyła Paula Kułaga

W pierwszym dniu wystartowało dwoje naszych zawodników. Znakomicie spisała się Paula Kułaga z TDK Judo Trzcianka. W wadze 78 kg zdobyła ona tytuł mistrzyni naszego kraju, pokonując w finale Beatę Pacut z Czarnych Bytom przez wazarii. Warto dodać, że nasza zawodniczka obroniła mistrzostwo z ubiegłego roku. W wadze 90 kg rywalizował Tomasz Drzewiecki z UKS 3 Piła. Odpadł on w walkach repasażowych i zajął dziewiąte miejsce. Z naszych zawodników wystartują jeszcze Katarzyna Wiszniewska i Adam Stodolski.