Kajakarstwo: brązowy medal czwórki UKS Kajak Trzcianka na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Z jednym medalem wrócili z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy zawodnicy UKS Kajak Trzcianka. Na trzecim miejscu uplasowała się czwórka chłopców tego klubu.

Osada K-4 UKS Kajak Trzcianka wywalczyła brązowy medal na dystansie 500 m. Płynęła ona w składzie: Jakub Stepun, Jakub Misztak, Jakub Muchajer i Paweł Grześ.
Czwarte miejsce na tych zawodach zajęły w K-2/500 m Patrycja Lebioda i Emilia Marciniak. Na dystansie sześć razy dłuższym uplasowały się one na ósmej pozycji. Również ósmy był w K-1/5000 Paweł Grześ.