Nasza Loteria

Kolejne sukcesy zawodników EF Racing Piła w Quad Open Pucharu Polski

Wiesław Szmagaj
Wiesław Szmagaj
Pilscy quadowcy praktycznie w każdych zawodach potwierdzają przynależność do ścisłej, krajowej czołówki
Pilscy quadowcy praktycznie w każdych zawodach potwierdzają przynależność do ścisłej, krajowej czołówki fot. Wiesław Szmagaj
Quadowcy EF Racing Piła brylowali torze cross country w niewielkim Czerniejewie.

W małej, podwarszawskiej miejscowości Czerniejew odbyły się VII i VIII rundy Pucharu i Mistrzostw Polski cross country. W zawodach tych z powodzeniem wystąpili zawodnicy EF Racing Piła.

W klasie Quad Open Pucharu Polski bezkonkurencyjny był Wojciech Matuszewski, wygrywając obie rundy przed naszymi zawodnikami: Andrzejem Stochajem (pierwszego dnia drugi, a drugiego trzeci, w końcowej klasyfikacji drugie miejsce) i Krzysztofem Pietruszewskim (kolejno trzeci i czwarty, ostatecznie czwarte miejsce). W czołówce byli mniej doświadczeni zawodnicy pilskiego klubu: 3. Michał Ryczek, 6. Michał Dziuba, 7. Kacper Ciepłuch, 8. Rafał Kopczyński.

W klasyfikacji sezonu EF Racing zajmuje szóste miejsce, na 40 sklasyfikowanych klubów. Pozostały ostatnie dwie rundy (9-10 września w Ostródzie). Warto dodać, że ogromny sukces odniósł nasz czołowy zawodnik quadowy Roman Gwiazda, który startując w najsilniej obsadzonej lidze quadowej Europy tj. niemieckiej, zdobył tytuł wicemistrza Niemiec w motocrossie quadów.

od 12 lat
Wideo

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pila.naszemiasto.pl Nasze Miasto