18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Konkurs z Perfumerią MA-GR w Pile

Artykuł sponsorowany
Uwaga KONKURS!!!!![ Zrób zakupy w naszym sklepie za min.100 zł i weź udział w losowaniu cennych nagród:PIERWSZE MIEJSCE: TABLET Lenovo! DRUGIE MIEJSCE: bon o wartości 100 zł na zakupy w Galerii Prezentu TRZECIE MIEJSCE : zestaw kosmetyków firmy ASTOR

Decyzja o kupnie nowego zapachu nie powinna być podejmowana pochopnie. Nowe perfumy powinno wybierać w całkowitym spokoju. Nos każdego z nas ma inne możliwości rozróżniania zapachów. Wybierając zapach pamiętajmy że będzie on towarzyszył nam parę miesięcy a nawet lat.

Najlepiej wybrać kilka zapachów, które Nas interesują. Może być ich nawet dziesięć. Dobrze aby podczas wyboru ,w pobliżu znajdowały się ziarna kawy, które neutralizują zapachy . Dzięki temu nie będą nam się „mieszały” w nosie.
Poświęćmy chwilę na pierwszą ocenę, które z nich są dla Nas interesujące, a których nie będziemy mieli ochoty nosić. Nie testujmy ich jednak na skórze! Najlepsze do testu będą papierki które znajdziemy w perfumerii.

Taki zabieg pomoże Nam dokonać wstępnej selekcji. Będziemy mogli według swoich preferencji wybrać trzy zapachy, które najbardziej odpowiadają nam intensywnością czy składem nut.
Zapraszamy do naszej perfumerii Ma-GR, znajdziecie tu Państwo szeroką Gamę zapachów dla siebie , bliskich a także znajomych. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta pomagając w doborze odpowiednich perfum.
Uwaga KONKURS!!!!!
Zrób zakupy w naszym sklepie za min.100 zł i weź udział w losowaniu cennych nagród:
I MIEJSCE: TABLET Lenovo
II MIEJSCE: bon o wartości 100 zł na zakupy w Galerii Prezentu
III miejsce : zestaw kosmetyków firmy ASTOR

Gdzie zrobić zakupy?
Perfumeria MA-GR
*Pl. Zwycięstwa 19
* Pl. Zwycięstwa 16
64-920 Piła

Do kiedy trwa konkurs?
Losowanie nagród 1 kwietnia 2014 roku
ZAPRASZAMY!

Dodaj ogłoszenie