Koszykówka: Basket Piła uległ u siebie Rawii Rawicz 51:58. Zobacz zdjęcia

Kolejny mecz w rozgrywkach III ligi rozegrali koszykarze Basketu Piła. Pilanie zmierzyli się w niedzielę w hali przy ul. Bydgoskiej z Rawią Rawicz. Niestety, nasz zespół uległ rywalowi 51:58 (15:13, 12:13, 10:14, 14:18).

Początek spotkania należał do Basketu. Dzięki uważnej grze pilan goście w ciągu pierwszych pięciu minut zdobyli zaledwie 3 punkty. Na przerwę nasz zespół schodził z jednopunktowym prowadzeniem. Druga połowa, mimo wysiłków naszej drużyny, należała do rawiczan.
Punkty dla Basketu Piła zdobyli: Bartłomiej Lipiński 19, Tomasz Pochylski 17, Bartosz Rajewicz 8, Cezary Woliński 4, Wiktor Przepióra 2, Grzegorz Jankowski 1.
Więcej w Tygodniku Pilskim z 24 października.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani