Koszykówka. Basket Powiat Pilski wygrał wysoko w Poznaniu z Wiarą Lecha

Pierwszy mecz z Wiarą Lecha w Pile został przerwany z powodu zakłócenia porządku przez kibiców gości i zostanie on powrórzony fot. Wiesław Szmagaj
W Poznaniu Basket Powiat Pilski wysoko pokonał Wiarę Lecha. Nieznaczną porażkę w Koninie zanotowały nasze koszykarki.

W III lidze mężczyzn Basket Powiat Pilski gościł w Poznaniu, gdzie zmierzył się z Wiarą Lecha. Gospodarze wysoko ulegli naszej drużynie 48:72 (16:24, 12:22, 5:11, 15:15). Punkty dla zespołu z Piły zdobyli: Dominik Maroszek 17, Dominik Czajkowski 17, Tomasz Pochylski 10, Grzegorz Jankowski 10, Paweł Smoczyk 8, Tomasz Pajczyk 6, Bartłomiej Lipiński 2, Bartosz Rajewicz 2. Aktualnie w rozgrywkach prowadzą Wilki Morskie (17 pkt.), które wyprzedzają Basket Powiat Pilski (17).

Rywalizujący w II lidze kobiet LOMS Basket Powiat Pilski gościł w Koninie. Miejscowy MKS MOS pokonał nasz zespół 66:64 (18:15, 19:17, 16:21, 13:11). Punkty dla ekipy z Piły zdobyły: Dominika Starczewska 19, Dominika Mielczarek 9, Natalia Piątek 9, Klaudia Kobiałko 8, Adrianna Maciukiewicz 7, Nikola Litwin 5, Alicja Bąbińska 3, Weronika Nadskakuła 2, Wiktoria Zbonik 2. Pilanki plasują się na drugim miejscu.