Koszykówka. Kadeci Enea Basketu Piła pokonali Basket Team Suchy Las. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Dwa mecze z drużyną Basketu Team Suchy Las rozegrali kadeci Enea Basketu Piła. Pierwszy z nich wygrali, drugi przegrali

W lidze kadetów B Enea Basket Piła gościł w hali przy ul. Bydgoskiej drużynę Basket Team Suchy Las. Pilski zespół pewnie pokonał rywala 77:64 (23:10, 20:22, 12:18, 22:14). Najlepiej pilanie zagrali w pierwszej kwarcie. Goście nieco strat odrobili w trzeciej odsłonie meczu, ale jego końcówka należała do Basketu. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli: Maksymilian Leniec 41, Kacper Januszewski 18 i Eryk Szostak 15.
Krótko po zakończeniu tego spotkania większość zawodników obu drużyn rywalizowała w nieco starszej kategorii wiekowej U15M. Tu pilanie przegrali z rywalem z Suchego Lasu 62:80 (16:16, 15:25, 22:17, 9:22). O zwycięstwie gości zadecydowała głównie ostatnia kwarta, bo wcześniej mecz był wyrównany. W naszym zespole najlepiej punktowali: Maksymilian Leniec 30 i Krzysztof Borkowski 13.