Koszykówka. Po wygranej z Rycerzami Rydzyna Enea Basket Piła jest bliski awansu do dalszej fazy. Zobaczcie zdjęcia

Spotkanie z Rycerzami Rydzyny przebiegało pod dyktando naszych koszykarzy, którzy dominowali we wszystkich kwartach i zasłużenie zwyciężyli Wiesław Szmagaj
Enea Basket Piła – Rycerze Rydzyna 86:65 (21:15, 22:19, 15:13, 28:18)

Mecz z Rycerzami Rydzyna, trzecim zespołem rozgrywek III ligi miał pokazać wartość walczących ekip. Obie drużyny rozpoczęły go dość nerwowo, rażąc nieskutecznością. W 3. minucie było... 0:0. Szybciej zdołali złapać właściwy rytm pilanie, którzy objęli prowadzenie i wygrali inauguracyjną kwartę różnicą sześciu punktów. Po pierwszej połowie było 43:34 dla gospodarzy. W kolejnych odsłonach spotkania przewaga pilskiej drużyny rosła, co przełożyło się na zdecydowane zwycięstwo Enea Basketu Piła nad trzecią drużyną rozgrywek 86:65 (21:15, 22:19, 15:13, 28:18).

Punkty dla pilskiego zespołu zdobyli: Grzegorz Przewoźniak 22, Kamil Michalski 19, Tomasz Pochylski 18, Bartłomiej Lipiński 17, Dominik Czajkowski 9, Grzegorz Jankowski 6, Paweł Smoczyk 5.