Koszykówka. W meczu III ligi Enea Basket Piła pewnie pokonał Politechnikę Poznańską. Zobaczcie zdjęcia

Enea Basket Piła - AZS Politechnika Poznań 94:78 (23:28,19:10,25:24,27:16)

Początek spotkania niespodziewanie należał do gości, choć pilanie rozpoczęli mecz czołowymi zawodnikami. Na prowadzenie Enea Basket Piła wyszedł pod koniec drugiej kwarty i nie oddał go do końca potyczki. Trzecia kwarta miała wyrównany charakter, w czwartej natomiast dominowali pilanie, odnosząc 16-punktowe zwycięstwo.

Punkty dla Basketu zdobyli: Kamil Michalski 25, Łukasz Krzemiński 15 (1x3), Tomasz Pochylski 13 (3x3), Jakub Rutkowski 11 (1x3), Grzegorz Jankowski 7, Mikołaj Grabowski 7 (1x3), Paweł Smoczyk 6, Grzegorz Przewoźniak 3 (1x3), Mateusz Relis 3, Jakub Rajewicz 2, Przemysław Pochylski 2, Dominik Czajkowski.