KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła znów bez punktów...

Porażka z Futbalo Białystok skomplikowała sytuację pilskiego zespołu, który wciąż jest poważnie zagrożony spadkiem do II Ligi fot. Wiesław Szmagaj
Nie wiedzie się w tym sezonie pilskim futsalistom. KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła uległ w Powiatowej Hali Sportowej w Pile ekipie Futbalo Białystok.

Niestety, nasz zespół zakończył po raz kolejny spotkanie z czołowym zespołem rozgrywek bez punktów. Przyjezdni objęli prowadzenie w 5’ po strzale Arkadiusza Mazurka. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy obie drużyny nie zdołały trafić do bramki rywala i do szatni zeszły przy jednobramkowym prowadzeniu Futbalo Białystok.

Po zmianie stron w 22’ na 2:0 dla gości strzelił Hubert Stachurski. Kontaktowego gola dla pilan zdobył minutę później Piotr Przygocki. Kolejne trzy gole były autorstwa białostoczan: Jakuba Konona (33’), Damiana Grabowskiego (34’) i Jakuba Budźko (37’). Na 2:5 strzelił strzelił Kacper Zieliński (38’), a wynik spotkania na 2:6 ustalił Jakub Konon (39’).

Pilski zespół nadal zajmuje przedostatnie, jedenaste miejsce i jest zagrożony spadkiem do II Ligi Do rozegrania pozostało jeszcze sześć kolejek spotkań i jest szansa na wydostanie się ze strefy spadkowej. Wierzymy, że tak się ostatecznie stanie.