Liga Siatkówki Kobiet. Enea PTPS Piła przegrał po zaciętej walce z Chemikiem Police. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (22:25, 26:24, 16:25, 21:25)

W pierwszym secie walka toczył się systemem cios za cios. W końcówce lepszy był jednak Chemik. W kolejnej partii prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie, ale obronną rękę wyszły z niej pilanki. Było więc 1:1 i szansa na urwanie faworyzowanym policzankom choćby punktu. Niestety, w trzecim i czwartym secie triumfowały przyjezdne i to one zgarnęły całą pulę. MVP spotkania wybrana została Paulina Maj-Erwardt.

Składy zespołów - PTPS: Słonecka (13), Bednarek K. (8), Ponikowska (1), Urban (11), Kucharska (4), Baran (15), Saad (libero) oraz Gawlak (9), Hnatyszyn i Szubert.
Chemik: Grajber (8), Truszkina (15), Kowalewska (3), Wasilewska (12), Łukasik (3), Mędrzyk (13), Maj-Erwardt (libero) oraz Polak, Bednarek A., Salas (9) i Silva (14).