Liga Siatkówki Kobiet: Enea PTPS Piła uległa na inaugurację rozgrywek drużynie Grot Budowlani Łódź. Zobaczcie zdjęcia

W pierwszym w tym sezonie meczu Ligi Siatkówki Kobiet pilskie siatkarki przegrały z Budowlanymi Łódź 1:3.

Spotkanie rozpoczęło się pomyślnie dla pilanek, które wygrały pierwszego seta. Później jednak do głosu doszły siatkarki z Łodzi, które były faworytem potyczki. Zwyciężyły one w trzech kolejnych setach i mecz zakończył się porażką Enei PTPS Piła 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 22:25). Pilanki jednak napsuły krwi łodziankom.
MVP spotkania wybrana została Maria Stenzel.

PTPS: Strantzali (18), Stencel (13), Azizowa (20), Trojan (3), Kaczorowska (11), Szpak, Pawłowska (libero) oraz Chrzan.
Budowlani: Śmieszek (5), Brakocević (18), Twardowska (16), Pencowa (15), Babicz (9), Stoltenborg (5), Stenzel (libero) oraz Urban, Tobiasz i Polańska.