Liga Siatkówki Kobiet: na inaugurację zespół Enei PTPS Piła uległ we Wrocławiu Impelowi

Po zaciętym meczu 1. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław pokonał naszą drużynę 3:1 (20:25, 25:23, 28:26, 25:23).

W poniedziałek pilanki zainaugurowały ligowe rozgrywki. Ich przeciwnikiem był mocno przemeblowany Impel Wrocław. Pilanki rozpoczęły to spotkanie udanie. Wygrały pierwszego seta i wydawało się, że ze stolicy Dolnego Śląska przywiozą punkty. Niestety, w kolejnych partiach triumfowały gospodynie i to one wraz z tysięczną widownią cieszyły się ze zwycięstwa.

Warto dodać, że wygrana wrocławiankom nie przyszła łatwo, bo miejscowe wygrywały sety różnicą zaledwie dwóch punktów. W naszym zespole najskuteczniejsze były: Karplina Różycka (10) i Żaneta Baran (9).
Więcej o meczu w Tygodniku Piskim z 20 października.