Liga Siatkówki Kobiet: Pilski zespół uległ ekipie ŁKS Commercecon Łódź, ale zebrał wiele braw. Zobaczcie zdjęcia

Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (23:25, 25:20, 14:25, 24:26)

W pierwszym secie po wyrównanej grze zwyciężyły łodzianki. Kolejna odsłona spotkania zakończyła się wygraną Enei PTPS Piła. Przyjezdne z kolei triumfowały zdecydowanie w trzeciej partii. Czwarty set będzie się kibicom długo śnił. Pilanki prowadziły w nim 14:11, 16:12, a potem ŁKS wyszedł na prowadzenie 21:20. Nasza drużyna nie poddała się. Doprowadziła do prowadzenia 24:21, ale nie zdołała skutecznie zakończyć tej partii. Łodzianki obroniły piłki setowe, a potem wykorzystały piłkę meczową.

Składy zespołów - PTPS: Strantzali (8), Stencel (9), Azizova (21), Trojan (4), Kaczorowska (11), Szpak (3), Pawłowska (libero) oraz Słonecka (4), Kobus, Lemańczyk (libero) i Chrzan (1).
ŁKS: Kwiatkowska (3), Bidias (20), Szczyrba (15), Wawrzyńczyk (11), Efimienko-Młotkowska (11), Wójcik M. (4), Korabiec (libero) oraz Wójcik A., Strasz (libero), Alagierska (8) i Bociek (2).