Medale karateków z Klubu Karate Randori Radomsko w Mistrzostwach Wielkopolski! ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
Karatecy z Klubu Karate Randori Radomsko walczyli w Mistrzostwach Wielkopolski
Karatecy z Klubu Karate Randori Radomsko walczyli w Mistrzostwach Wielkopolski Arch. KK Randori Radomsko
Medale Mistrzostw Wielkopolski zdobyli młodzi karatecy z Klubu Karate Randori Radomsko!

Medale karateków Randori Radomsko

W sobotę, 18 maja, w Malanowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w karate. W turnieju brało udział 200 zawodników z 4 województw.

Randori Radomsko reprezentowała dziewięcioosobowa ekipa w składzie: Anna Kędra, Zuzanna i Szymon Makowscy, Natalia i Mikołaj Wieczorek, Wiktor Sztuk, Nikodem Styczyński, Dawid Klimenko, Tomasz Grzesiak. Reprezentacja Klubu Karate Randori Radomsko zdobyła 10 medali!