Metrolog Sp. z o.o. Oferta pracy do działu projektowego

Artykuł sponsorowany
METROLOG Sp. z o.o. jedna z wiodących firm na rynku energetyki cieplnej, zajmująca się implementacją nowoczesnych technologii zapewniających energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, zatrudni na stanowiskach:PROJEKTANT i ASYSTENT PROJEKTANTA oraz KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

PROJEKTANT i ASYSTENT PROJEKTANTA

kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe, jak również absolwentów szkół wyższych

Miejsce pracy : Czarnków

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie co najmniej średnie techniczne – branża: budownictwo; inżynieria środowiska-ogrzewnictwo
(preferowane wyższe techniczne),
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta,
- mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania sieci i instalacji sanitarnych,
- dobra znajomość programów AutoCad,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat.B,
- dyspozycyjność,
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
- bogaty pakiet socjalny

Najlepszym kandydatom z doświadczeniem zawodowym w projektowaniu firma oferuje mieszkanie służbowe
Pisemne oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres [email protected]. . Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na oferty wybrane w procesie rekrutacji.

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne – branża: budownictwo; inżynieria środowiska - ogrzewnictwo
- co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora/projektanta,
- co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika działu projektowego,
- doświadczenie w zarządzaniu co najmniej 3 osobowym zespołem,
- dobra praktyczna znajomość środowiska AutoCad,
- mile widziane doświadczenie w branży ciepłowniczej lub chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
w tym zakresie,

Zakres obowiązków:
- planowanie i koordynowanie pracy zespołu projektantów,
- nadzór nad standardami zarządzania projektami w firmie, optymalizacja procesu,
- odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji zadań,
- kontrola dokumentacji i rysunków technicznych,
- ścisła współpraca z działem produkcji.

Oferujemy:

- bogaty pakiet socjalny,
- mieszkanie służbowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Metrolog Sp. z o.o. Oferta pracy do działu projektowego - Piła Nasze Miasto