Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Miasteczko Krajeńskie gościło św. Mikołaja i jego pomocników. Wystąpił też Teatr Ognia Enigma

Szymon Chwaliszewski
Szymon Chwaliszewski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo osób. Plac Wolności w Miasteczku Krajeńskim przeistoczył się na jeden dzień w krainę św. Mikołaja, dla którego przygotowano zresztą specjalne miejsce. Nie zabrakło też Elfów. Na koniec gorąco zrobiło się za sprawą występu artystycznego o tematyce świątecznej w wykonaniu Teatru Ognia Enigma

- Działając wspólnie można osiągnąć wiele - takie hasło przyświecało temu wydarzeniu podają jego organizatorzy.

Podczas jarmarku na Placu Wolności w Miasteczku Krajeńskim rozświetlono choinkę. Odbyły się także występy artystyczne przygotowane przez wychowanków Publicznego Przedszkola w Miasteczku Krajeńskim. Wystąpiły:grupa Motylki - Pani Anny Dominiak i grupa Tygryski Pani Aliny Krzemińskiej. Grupa Misiaczki - Pani Grażyny Stasiak i grupa Słoneczka - Pani Małgorzaty Makowskiej. Ponadto grupa Biedroneczki Pani Agnieszki Kujawskiej i grupa Żabki Pani Teresy Krawiec z Oddziału Przedszkolnego w Grabównie.

- Wspólne kolędowanie razem z Uczniami Szkoły Podstawowej im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim przygotowane zostało pod okiem p. Violetty Stawickiej. Wystąpili: Klasa IVB, Klasa VA, Mateusz Banasik z klasy VI B w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy. Na najmłodszych czekały zimowe zabawy z elfami i śnieżynkami. W czasie wydarzenia można było odwiedzić stoiska promocyjne przygotowane przez Stowarzyszenie Aktywne Grabówno, Koło Gospodyń Wiejskich w Miasteczku Krajeńskim, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzostowie, Stowarzyszenie na rzecz aktywizacji i wsparcia seniorów Asgard, Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Miasteczku Kraj., gdzie można było zakupić wyroby rękodzielnicze. Nie zabrakło także: zimowej herbaty, barszczu czerwonego, zupy grzybowej, krokietów, pasztecików, bigosu, pierogów, makaronu, domowego ciasta, świątecznej waty cukrowej i gorącego popcornu. Dodatkowo do Miasteczka zawitał Mikołaj, który najmłodszym wręczył słodkości. Na koniec dla wszystkich czekała gorąca niespodzianka. Pokaz artystyczny wypełniony gorącą magią świąt w wykonaniu Teatru Ognia Enigma. - relacjonują organizatorzy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo oraz galerii zdjęć z tego wydarzenia:

Miasteczko Krajeńskie gościło św. Mikołaja i jego pomocników...

emisja bez ograniczeń wiekowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pila.naszemiasto.pl Nasze Miasto