Muzyczna Dycha w Pile. Ponad 350 osób wzięło udział w VIII edycji tego biegu. Zobaczcie pierwszą część zdjęć

Tym razem start i meta usytuowane zostały na stadionie przy ul. Żeromskiego w Pile

W niedzielę, 12 maja, odbyła się w Pile VIII Muzyczna Dycha. Wcześniej ta impreza funkcjonowała pod nazwą Ćwierćmaraton Muzyczny, a jej organizatorami są: Marek Jaroszewski i Stowarzyszenie Klub Biegowy 4Run Team Piła. Tegoroczny bieg odbył się pod patronatem prezydenta miasta Piły oraz starosty pilskiego.
Tym razem start i meta usytuowane zostały na stadionie przy ul. Żeromskiego w Pile, a do pokonania były dwa dystanse: 5 km (jedna pętla) i 10 km (dwie pętle). Zgodnie z tradycją biegaczom na trasie towarzyszyły zespoły muzyczne.

Bieg ukończyło ponad 300 zawodników. Na 5 km triumfował Kamil Linka (Chrustowo), a na 10 km Dmytro Musiiatchenko (Ukraina). Dokładniejsze wyniki podamy w drugiej części fotogalerii z biegu.
Wcześniej odbyły się biegi dzieci i młodzieży (zdjęcia zamieścimy w oddzielnym artykule).