Nieudane występy naszych koszykarskich drużyn ligowych. Kobiety i mężczyźni bez zwycięstwa

Pilskie żeńskie zespoły rywalizują zarówno w rozgrywkach młodzieżowych, jak i seniorskich w II lidze, gdzie zajmują czwarte miejsce Wiesław Szmagaj
W ostatnich swoich występach porażki zanotowały koszykarskie zespoły seniorskie z Piły w II i III lidze.

Drugoligowa drużyna kobiet LOMS Enea Basket Piła - Powiat Pilski podejmowała GTK Gdynia. Przyjezdne dominowały w pierwszej połowie spotkania. Pilanki w dalszej części meczu zniwelowały nieco stratę, ale ostatecznie uległy gdyniankom 76:86 (21:25, 17:27, 19:15, 19:19). Punkty dla pilskiego zespołu zdobyły: Klaudia Kobiałko 14, Weronika Nadskakuła 14, Ela Ellis 13, Natalia Piątek 12, Michelle Chura Quispe 10 (2x3), Dominika Mielczarek 6, Alicja Bąbińska 4 (1x3), Nikola Głuszanowska 2 i Nikola Littwin 1.

Porażkę zanotował także trzecioligowy zespół męski KS Basket Piła - Powiat Pilski, który rywalizował w Suchym Lesie z Basket Teamem. Pilanie rozpoczęli mecz fatalnie, przegrywając pierwszą kwartę różnicą aż 24 punktów. Ostatecznie gospodarze pokonali naszą drużynę 94:65 (32:8, 20:21, 15:22, 27:14). Punkty dla pilskiego teamu zdobyli: Tomasz Pochylski 28, Grzegorz Jankowski 16, Dominik Czajkowski 8, Maciej Tutlewski 4, Kacper Januszewski 3 i Tomasz Pajczyk 2.