Orlen Liga: Enea PTPS Piła niespodziewanie przegrała z KSZO Ostrowiec. Zobacz zdjęcia

Siatkarki Enei PTPS Piła w obecności ponad 1000 widzów uległy drużynie KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15). Kibice opuszczali halę przy ul. Żeromskiego w kiepskich nastrojach... Kiedy nasza drużyna prowadziła 2:1 wydawało się, że odniesie kolejne zwycięstwo. W kolejnym secie pilanki zagrały fatalnie, przegrywając już na początku 1:14. O losach spotkania zadecydował tie break. Drużyna z Piły w nim wyraźnie prowadziła, ale rywalki miały lepszy finisz i zainkasowały dwa punkty. Więcej o tym meczu w Tygodniku Pilskim.

Kiedy nasza drużyna prowadziła 2:1 wydawało się, że odniesie kolejne zwycięstwo. W kolejnym secie pilanki zagrały fatalnie, przegrywając już na początku 1:14. O losach spotkania zadecydował tie break. Drużyna z Piły w nim wyraźnie prowadziła, ale rywalki miały lepszy finisz i zainkasowały dwa punkty. Więcej o tym meczu w Tygodniku Pilskim.