Ostre strzelanie Noteci Czarnków. Pogoń Łobżenica nie oddaje pozycji lidera

Drużyna Noteci Czarnków wykazała się w spotkaniu z SKP Słupca imponującą skutecznością. Nasz zespół zdobył aż siedem bramek i wysoko pokonał bezsilnego przeciwnika fot. mbojnowski.pl
Nie zawiedli liderzy IV i V ligi. Swoje mecze pewnie wygrali Noteć Czarnków i Pogoń Łobżenica.

Strzelecką skutecznością wykazała się prowadząca w IV lidze Noteć Czarnków. Nasza drużyna na swoim boisku wysoko wygrała z walczącym o utrzymanie SKP Słupca 7:1 (4:1)! Taki rezultat jest zasługą przede wszystkim dobrej gry całego zespołu, który pracował pełne 90 minut na dużej intensywności i po zakończeniu spotkania w pełni zasłużenie mógł się cieszyć z efektownego zwycięstwa. Bramki dla Noteci zdobyli: Wiktor Kacprzak 2, Bartosz Kalupa, Wiktor Moskalik, Piotr Przygocki, Łukasz Zenger i Kacper Antczak.

Z nieba do piekła – tak można skomentować występ osłabionej Iskry Szydłowo w Kórniku. Do przerwy prowadziła ona niespodziewanie 2:0 z Kotwicą, a na listę strzelców wpisali się: Jakub Rak i Jakub Zieliński. Po zmianie stron gospodarze rzucili się do odrabiania strat, strzelili pięć goli i wygrali 5:2 (0:2).

W V lidze wciąż na czele jest Pogoń Łobżenica. Nasz zespół tym razem rywalizował w Kobylnicy, gdzie pokonał miejscowego Piasta 3:1. Trzy punkty zainkasował także Lubuszanin Trzcianka, który na swoim boisku wygrał 4:2 z Wełną Skoki. Bez zdobyczy punktowej wrócił ze Stróżewa Orkan Śmiłowo. Uległ on Koronie 1:3. Po 21. kolejce na czele jest Pogoń Łobżenica (52 pkt.), która wyprzedza Polonię Chodzież (51) i Zamek Gołańcz (46). Lubuszanin Trzcianka jest ósmy (34), a Orkan Śmiłowo zajmuje dwunastą pozycję (19).