Piłka nożna. Aż 16 goli w meczu w Łobżenicy! W Trzciance lepsza Noteć Czarnków

W Trzciance Lubuszanin podejmował prowadzącą w V lidze Noteć Czarnków. Zwyciężyli goście 2:1, utrzymując pozycję lidera fot. lubuszanin.futbolowo.pl
Iskra Szydłowo przegrała w Kościanie. W V lidze w meczu Pogoń Łobżenica - Sparta Szamotuły strzelono aż 16 bramek!

W IV lidze Iskra Szydłowo udała się do Kościana, gdzie zmierzyła się z miejscową Obrą. Gospodarze plasują się w „czubie” tabeli i byli faworytem potyczki.

Obra strzeliła gola już w 6. minucie po problematycznym rzucie karnym. W dalszej części pierwszej połowy meczu miejscowi mieli niewielka przewagą, którą uwidocznili zdobyciem w 40. minucie drugiej bramki.

Do drugiej połowy gospodarze przystąpili bez jednego zawodnika, po tym jak obejrzał on czerwony kartonik. Iskra non stop atakowała, ale była nieskuteczna. Wprawdzie w 84. minucie Dominik Drzewiecki zdobył kontaktowego gola, ale to było wszystko na co stać było nasz zespół. Obra zwyciężyła 2:1 (2:0).

W V lidze aż 16 bramek padło w meczu Pogoń Łobżenica - Sparta Szamotuły. Zwyciężyli łobżeniczanie 12:4. W Trzciance Lubuszanin uległ 1:2 Noteci Czarnków, która umocniła się na pozycji lidera.