Piłka nożna. Bolesna porażka Noteci Czarnków. Remis Pogoni Łobżenica

Czarnkowska Noteć dobrze spisuje się w rozgrywkach III ligi, ale tym razem zaliczyła wyjazdową wpadkę, przegrywając wysoko w Kartuzach z miejscową Cartusią fot. mbojnowski.pl
Tym razem kibice Noteci Czarnków musieli przełknąć gorzką pigułkę. Drużyna ta wysoko przegrała w Kartuzach.

Bolesną porażkę w III lidze zanotowała w Kartuzach Noteć Czarnków. Nasz zespół uległ Cartusii 0:4. W pierwszych 26 minutach czarnkowianie stracili trzy bramki. Noteć budowała grę, próbowała zagrozić bramce przeciwnika, ale popełniła trzy błędy, za które zapłaciła najwyższa cenę. Druga połowa meczu obfitowała w akcje podbramkowe, lecz piłkarze Noteci grzeszyli brakiem skuteczności. Wysoka porażka czarnkowian stała się faktem.

Jeden punkt zainkasowała w IV lidze Pogoń Łobżenica. Podejmowała ona okupującą dolną część tabeli Polonię Chodzież, remisując z tym rywalem 1:1. Gola dla Żółto-Czerwonych zdobył Łukasz Cyruk. Po 11 kolejkach spotkań nasz zespół zajmuje przedostatnie, 17 miejsce, mając na koncie 8 punktów. Prowadzi Huragan Pobiedziska (28), przed Lipnem Stęszew (26) i Nielbą Wągrowiec (26).

W Red Box V lidze wszystkie nasze drużyny zanotowały porażki. Lubuszanin Trzcianka przegrał w Skokach z Wełną 2:3, Polonia Jastrowie uległa u siebie Leśnikowi Margonin 1:3, a Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski pokonała 2:0 Klub Piłkarski Piła. W rozgrywkach prowadzi Zamek Gołańcz (19 pkt.), przed Naszą Dyskobolią Grodzisk Wlkp. (19). Lubuszanin Trzcianka jest siódmy (15), KP Piła jedenasty (11), a Polonia Jastrowie zajmuje 15 pozycję (2).