Piłka nożna. KP Piła Piła pokonał Łobzonkę Wyrzysk i wciąż ma komplet zwyciestw. Obejrzyjcie zdjęcia z meczu

Z piekła do nieba. Tak można określić sytuację KP Piła w meczu A klasy z Łobzonką Wyrzysk. Po kiepskiej pierwszej połowie pilanie przegrywali 0:2, ale później odrobili straty i wygrali 3:2. W ten sposób pilski zespół ma wciąż na koncie komplet zwycięstw, podobnie jak prowadząca w rozgrywkach Drawa Krzyż Wlkp.

Prowadzenie dla Łobzonki zdobył w 20' Patryk Wajer. Ten sam zawodnik podwyższył w 41' wynik na 2:0 dla gości. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania, w której zespół z Wyrzyska mógł prowadzić znacznie wyżej, ale nie wykorzystał kilka okazji do strzelenia gola.
Słabo grający w pierwszej części meczu pilanie wzięli się po zmianie stron do pracy i odrabiania straty. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw Kacper Dyzbiński zdobył gola z rzutu karnego (55'), a potem ten zawodnik dwukrotnie umieścił piłkę w bramce gości (60'i 92'). Pilski zespół był w drugiej połowie meczu lepszy i ostatecznie zwyciężył 3:2.
KP Piła zagrał w składzie: Jakub Tritt - Mateusz Kledzik, Krystian Januzik (46' Mateusz Remer), Wiktor Górski, Mikołaj Łosoś, Filip Laskowski, Mateusz Ziarnowski (46' Robert Greń), Paweł Nawrocki, Jeremiasz Pawłowski, Mateusz Zieliński (46' Oskar Reihs), Kacper Dybziński. Łobzonka Wyrzysk: Jakub Bąk - Jan Boiński, Maciej Mrotek, Radosław Grodzki, Oskar Ciesielski - Waldemar Sobol, Mateusz Święch - Paweł Żłobiński, Patryk Wajer, Krystian Wiśniewski - Adrian Ksobiak (80' Jacek Spichalski)
W pozostałych meczach 4. kolejki: Gryf Zofiowo - Iskra II Szydłowo 5:1, Sokół Kościerzyn Wielki - Leśni Zawada 6:1, Drawa Krzyż Wielkopolski - Włókniarz Okonek 6:1, Derby Stara Łubianka - Piast Skic 0:0, Błyskawica Nieżychowo - KS Leżenica 0:1, Błękitni Kuźnica Czarnkowska - Leśnik II Margonin 5:1.
Po czterech kolejkach w rozgrywkach prowadzi Drawa Krzyż Wlkp. (12 pkt.), przed Sokołem Kościerzyn Wielki (10) i KP Piła (3). Pilanie mają jeden mecz zaległy.