Piłka nożna. Na inaugurację IV ligi Iskra Szydłowo uległa Nielbie Wągrowiec. Zobaczcie zdjęcia

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Szydłowie. Na inaugurację rozgrywek IV ligi miejscowa Iskra przegrała z Nielbą Wągrowiec 1:3 (0:2). Bramkę dla szydłowian zdobył Mateusz Górny, a dla gości wszystkie gole strzelił Jakub Kubiński. Po czerwonej kartce Iskra grała zdecydowaną większość spotkania bez jednego piłkarza.

Na inaugurację czwartoligowych rozgrywek szydłowianie podejmowali Nielbę Wągrowiec, spadkowicza z III ligi. Zespół ten pragnie szybko awansować, a pierwszy krok do realizacji celu zamierzał postawić w spotkaniu z Iskrą. Nielba zrealizowała swoje zadanie i już na początku rywalizacji zainkasowała trzy punkty.

Iskra Szydłowo fatalnie rozpoczęła spotkanie. Po golach strzelonych przez Jakuba Kubińskiego już w 4. i 12. minucie goście prowadzili 2:0. Na domiar złego minutę później po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Damian Buczek, zawodnik szydłowskiego zespołu. Sytuacja Iskry nie była w tym momencie wesoła...

W pierwszej połowie meczu na szczęście Nielba nie powiększyła swojego bramkowego dorobku. Za to ambitnie grająca Iskra zdobyła w 80. minucie kontaktowego gola po celnym trafieniu Mateusza Górnego. Pojawiła się więc szansa na zdobycie jednego punktu. Nadzieje naszej drużyny pogrzebał w 92. minucie Jakub Kubiński, który ponownie wpisał się na listę strzelców. Szydłowianie ulegli rywalowi z Wągrowca 1:3.