Piłka nożna. Na inaugurację rundy wiosennej Iskra Szydłowo nie sprostała liderowi IV ligi

Iskra Szydłowo rozpoczęła rundę wiosenną IV ligi od wyjazdowej porażki z Pogonią Nowe Skalmierzyce, liderem rozgrywek fot. Wiesław Szmagaj
Od porażki rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Iskry Szydłowo. Grająca na swoim boisku Pogoń Nowe Skalmierzyce pokonała nasz zespół 3:1. W najbliższą sobotę szydłowianie zagrają mecz w Gołuchowie

Na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2020/21 wielkopolskiej IV ligi grupy mistrzowskiej Iskra Szydłowo gościła w Nowych Skalmierzycach, gdzie zmierzyła się z liderem rozgrywek. Miejscowa Pogoń rozpoczęła spotkanie znakomicie, prowadząc już w 1. minucie 1:0. Kolejną bramkę gospodarze strzelili w 40. minucie i po pierwszej połowie meczu prowadzili 2:0.
Miejscowi nie zwolnili tempa i zdobyli kolejnego gola (62'). Ambitnie grający szydłowianie nie poddawali się. W efekcie już w doliczonym czasie gry Michał Wawszczak strzelił honorowego gola i spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1 (2:) dla Pogoni.
Kolejny mecz Iskra miała rozegrać u siebie LKS-em Gołuchów. Jednak ze względu na zły stan boiska w Szydłowie, powstały po zaleganiu na nim śniegu i lodu, spotkanie zostanie ostatecznie rozegrane w Gołuchowie.

Gazeta Lubuska. Winiarze liczą straty po przymrozkach.