Piłka nożna. Niezasłużone, jednobramkowe porażki naszych czwartoligowych drużyn

Lubuszanin Trzcianka uległ u siebie Olimpii Koło 3:4
Lubuszanin Trzcianka uległ u siebie Olimpii Koło 3:4 Wiesław Szmagaj
Nieznaczne porażki odniosły nasze czwartoligowe drużyny. W V lidze tylko czarnkowska Noteć cieszyła się ze zwycięstwa

Trzecią z rzędu porażkę poniosła Iskra Szydłowo. Grała ona we Wrześni z Victorią, liderem czwartoligowych rozgrywek. Po wyrównanej walce szydłowianie nieznacznie ulegli rywalowi 0:1, pozostawiając po sobie dobre wrażenie. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, w drugiej gra się wyrównała. W końcowej części to Iskra miała przewagę i w sumie zasłużyła na remis. Aktualnie Iskra Szydłowo zajmuje w rozgrywkach szóste miejsce (20 pkt.).
Hydro Lubuszanin przegrał u siebie 3:4 (2:1) z Olimpią Koło. Do przerwy nasz zespół prowadził 2:1, a strzelcem obu bramek był Paweł Wicher. Po zmianie stron goście strzelili trzy gole, w tym kontrowersyjną bramkę z rzutu karnego w 80. minucie, która zadecydowała o porażce miejscowych. Po protestach żółtą kartkę otrzymał Paweł Iwanicki, a czerwone trener Jarosław Feciuch oraz kierownik drużyny Krzysztof Grzyśnik. Trzecią bramkę dla Lubuszanina zdobył Mateusz Jurków. Nasz zespół obecnie plasuje się na 16 pozycji.
W V lidze z naszych drużyn zwycięstwo odniosła jedynie Noteć Czarnków. Pokonała ona na swoim boisku Leśnika Margonin 4:2. Pogoń Łobżenica zremisowała 0:0 ze Spartą w Szamotułach, ale utrzymała pozycję wicelidera. Pozostałe wyniki naszych drużyn: Błękitni Wronki - GLKS Wysoka 3:0, Czarni Czerniejewo - Płomień Połajewo 5:2, Wełna Skoki - Orkan Śmiłowo 3:0.